ANTALYA BAŞARI OKULLARI BAŞARI'DAN BAŞARIYA!

Vizyonumuz

Başarı okulları, Atatürk ilke ve inkılaplarına bağlı, Cumhuriyet ilkelerinden ödün vermeyen, çalışkan, alanında uzman dinamik ve yetkin kadrosuyla tüm bilgi ve birikimlerini öğrencileri için kullanan, çağdaş, yaratıcı, araştıran, sorgulayan, çok boyutlu düşünce yeteneğiyle donanmış, teknolojiyi en iyi şekilde kullanabilen, topluma yararlı, sorumluluk sahibi, Türkçe’yi ve en az bir yabancı dili yaşamında etkin biçimde kullanabilen, uluslararası düzeyde başarılı olabilmeleri için gerekli alt yapıyı sunarak yarattığı değerlerle ülkesini seven ve tüm dünyada temsil eden nitelikli bireyler yetiştirmek.

Misyonumuz

Başarılı, ilkeli açık fikirli, duyarlı, mutlu, özgüvenli, araştıran - sorgulayan, iletişim becerileri gelişmiş, öz değerlendirme yapabilen, işbirliğine yatkın, yaratıcı ve eleştirel yeniliklere açık, cesaretli, ulusal kültürünü özümsemiş, aynı zamanda evrensel bakış açısına sahip bireyler yetiştirmektir.

Bu düşünce ve bağlamda hedefimiz;

Çocuklarımıza mutlu, özgür ve başarılı bireyler olma isteğini kazandırmaktır. Sosyal, kültürel ve sportif faaliyetlerde Türkiye'de adından söz ettiren, mezun ettiği her bireyin başarlarıyla Türkiye'nin gurur duyduğu ideal kurum olmaktır.

Başarı Okulları

YABANCI DİLDE EĞİTİM

Okul öncesi, 1. ve 2. sınıflarda (Türkçe-İnglizce) "ÇİFT DİLLİ EĞİTİM"
Diğer sınıflarda ise 18 saate varan "Yoğun İngilizce Eğitimi"

MODERN YEMEK SALONLARI

Uzman diyetisyenlerce bilimsel olarak hazırlanan bir beslenme programı uygulayan;

Modern Yemek Salonları

Organik Beslenme ve Sağlıklı Kantinler

BAŞARI ÇİFTLİĞİ

Açık alan aktiviteleri ve doğa buluşması.

Güç, koordinasyon ve odaklanmayı, yaşamlarının her alanında kullanabilmeleri için; OKÇULUK

TAM DONANIMLI LABORATUVARLAR

Her bireyin keşfedilmeyi bekleyen bir yeteneği vardır, kabulüyle;

Sanat Atölyeleri, Dans Salonları,

Enstrüman ve Müzik Atölyeleri, Gösteri Merkezi


YÜKSEK TEKNOLOJİLİ SINIFLARYüksek teknoloji ile donatılmış, geleceğin özgüveni yüksek bireyler için,
AKILLI VE İDDİALI OKULLAR

BAŞARI ÇİFTLİĞİAçık alan aktiviteleri ve doğa buluşması.

YABANCI DİL EĞİTİMİOkul öncesi, 1. ve 2. sınıflarda (Türkçe-İngilizce) 'ÇİFT DİLLİ EĞİTİM'

Diğer sınıflarda ise 18 saate varan 'Yoğun İngilizce Eğitimi'

TAM DONANIMLI LABORATUVARLARUygulamalı Fen Bilimleri Eğitimi için,
TAM DONANIMLI LABORATUVARLAR

SANAT ATÖLYELERİBaşarı okullarında öğrencilerimizin yetenekleri ve bireysel farklılıkları dikkate alınır. Yeteneklerinin gelişmesi adına uzun süreli gözlem, aile-okul işbirliği ile okul içi ve okul dışı çalışmalar yapılır.

DANS SALONLARIBaşarı okullarında öğrencilerimizin yetenekleri ve bireysel farklılıkları dikkate alınır. Yeteneklerinin gelişmesi adına uzun süreli gözlem, aile-okul işbirliği ile okul içi ve okul dışı çalışmalar yapılır.

ENSTRÜMAN VE MÜZİK ATÖLYELERİBaşarı okullarında öğrencilerimizin yetenekleri ve bireysel farklılıkları dikkate alınır. Yeteneklerinin gelişmesi adına uzun süreli gözlem, aile-okul işbirliği ile okul içi ve okul dışı çalışmalar yapılır.

GÖSTERİ MERKEZİBaşarı okullarında öğrencilerimizin yetenekleri ve bireysel farklılıkları dikkate alınır. Yeteneklerinin gelişmesi adına uzun süreli gözlem, aile-okul işbirliği ile okul içi ve okul dışı çalışmalar yapılır.

AKTİF CUMARTESİAlanında uzman ölçme ve değerlendirme ekibimizle öğrencilerimizin eksik olduğu konular ve kazanımlar tespit edilerek, her öğrencimiz için özelleştirilmiş çözümler oluşturulur, etüt ve kulüp çalışmaları ile öğrencilerimizin başarıları desteklenir.

AKIL, ZEKA VE DİKKAT ATÖLYESİBaşarı Okullarında "Çoklu Zeka Kuramı" desteklenerek, etkili öğrenme prensipleri, bilimsel ve eğlenceli beyin egzersizleri ile çocuklarımızın zihinsel becerilerinin geliştirilmesi ve potansiyellerini keşfetmeleri sağlanır.

OKUL ÖNCESİ EĞİTİMİÇocukların zihinsel beceri ve duygusal gelişimlerini en yüksek düzeyde tamamlamaları hedeflenir.

KESİNTİSİZ İLETİŞİMBaşarı Okullarında öğrencinin başarı performansı ve gelişim düzeyi sürekli takip edilerek velilerle kesintisiz iletişim halinde bulunulur. Her öğrencinin gelişim durumu, danışman öğretmen, PDR uzmanı ve ilgili müdür yardımcısı tarafından takip edilir. Öğrenci merkezli tüm bilgi aktarımı velilerimize kesintisiz iletişim ile aktarılır.

PROJE ÇALIŞMALARIÖğrenci merkezli eğitimin gereği olarak; temel amacı, araştırma merakı ve bilinci uyandırmak olan, çok yönlü proje çalışmaları yapılır. Derslerde yaptırılan proje çalışmalarının yanı sıra, ulusal ve uluslararası boyutta düzenlenen proje yarışmalarına yönelik çalışmalar da yapılmaktadır.

FEN VE DOĞABaşarı Okulları, çocuklarımızın duyusal ve bilişsel yeteneklerini geliştirmek amacıyla renkli dünyalarına katkıda bulunur. Gözlem yapabilen, çözüm üretebilen, meraklı, yaratıcı, çevreye ve doğaya önem veren mutlu çocuklar yetiştirmeyi önemsiyoruz.

BİREYE ÖZGÜ REHBERLİKSosyal, duygusal, akademik ve gelişimsel rehberlik anlayışının benimsendiği, Her öğrenciye özel, alanında uzman üç danışman ile BİREYE ÖZGÜ REHBERLİK

GÜLERYÜZLÜ EĞİTİMBaşarı Okulları çocukları seven, alanında projesyonel, güleryüzlü ve deneyimli öğretmenlerden oluşan eğitim kadrosuyla hizmet vermektedir.

KÜTÜPHANEÇeşitli dillerde binlerce basılı ve dijital yayının yer aldığı, Bilgi Erişim Merkezi ve KÜTÜPHANE.

MODERN YEMEK SALONLARIUzman diyetisyenlerce bilimsel olarak hazırlanan bir beslenme programı uygulayan;
MODERN YEMEK SALONLARI, ORGANİK BESLENME VE SAĞLIKLI KANTİNLER